Нардепа Гео Лероса виключили з фракції "Слуга народу"

Рішення прийнято більшістю голосів членів фракції

Народний депутат від "Слуги народу" Гео Лерос Фото з відкритих джерел


Народного депутата України, члена фракції "Слуга народу" Гео Лероса виключили з монобільшості. Про це повідомила пресслужба партії "Слуга народу" у Фейсбук.

Зазначається, що відповідне рішення було прийняте більшістю голосів членів фракції. "Повідомляємо, що за результатами збору підписів більшістю голосів народних депутатів ухвалено рішення про виключення Лероса Гео Багратовича з числа членів фракції політичної партії "Слуга Народу" у Верховній Раді України", – повідомили в пресслужбі партії.

Сьогодні, 1 вересня, народна депутатка України від фракції "Слуга народу" Ірина Верещук заявила, що депутати монобільшості почали збирати підписи за виключення Гео Лероса з фракції. Вона нагадала, що Лерос має відкритий конфлікт з головою Офісу президента Андрієм Єрмаком.

Новини за темою: Силовики мають на кожного "слугу народу" папку, яку можуть дістати, якщо хтось піде проти ОП, – Гео Лерос

Нагадаємо, 28 серпня народному депутату від "Слуги народу" Гео Леросу підпалили автомобіль "Мерседес". Зазначається, що вогнем було повністю знищено транспортний засіб. Згодом на місце події прибули поліцейські та рятувальники, які погасили пожежу. Тоді правоохоронці оглянули місце події та розпочали вивчення записів з камер відеонагляду. 

Loading...