Нардепа Давиденка могли довести до самогубства, – Дубінський

Олександр Дубінський Фото з відкритих джерел

Олександр Дубінський назвав, у якій кримінальній справі фігурував Валерій Давиденко

Народного депутата (депутатська група "Довіра") Валерія Давиденка могли довести до самогубства.

Про це в ефірі ток-шоу "13" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Олександр Дубінський.

Парламентар зауважив, що нардеп Давиденко був одним із партнерів бізнесмена Андрія Веревського.

"Наскільки я знаю, що вони мали якісь фінансові відносини щодо обрання народних депутатів для наступного їх входження у групу "Довіра". Це відбувалося у Чернігівській області", – зазначив Олександр Дубінський.

Нардеп продовжив: "За моїми даними, пан Веревський міг бути причетним до фінансування виборчої кампанії пана Давиденка, у якого зараз дуже великі проблеми у зв'язку з існуванням справи щодо розкрадання 2 млрд грн з Аграрного фонду. Тобто покійний Давиденко фігурував у матеріалах кримінальної справи щодо пограбування державного Аграрного фонду разом зі своїми партнерами – іншим народним депутатом Борисом Приходьком, який на той час – 2013 рік – був заступником голови НБУ, та колишнім міністром фінансів Юрієм Колобовим, який переховувався в Іспанії, а зараз, кажуть, повернувся до України. Тобто з одного боку – кримінальна справа про 2 млрд грн розкрадання державних коштів, з іншого боку – можливі борги перед одним з найбільших олігархів України, і це може бути доведення до самогубства".

Новини за темою: Кривава трагедія на Житомирщині: П'ятьох із семи жертв орендар ставка застрелив, коли ті спали

Як повідомляли, у суботу, 23 травня, у Києві члена депутатської групи "Довіра" Валерія Давиденка знайшли застреленим у власному офісі.

Слідчі столичної поліції розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, народний депутат попереднього скликання Ігор Мосійчук заявив, що є інформація, яку наразі не підтверджують і не спростовують у поліції, що мобільний телефон народного депутата Валерія Давиденка зник.Loading...