Нардеп від "Слуги народу" Ткаченко заявив про намір балотуватися в мери Києва

Олександр Ткаченко

Олександр Ткаченко заявив, що місто живе "не для людей, а для ненаситних чинуш і забудовників"

Народний депутат Олександр Ткаченко підтвердив, що буде брати участь у праймеріз "Слуги народу" на вибори мера столиці. Про це політик повідомив у своєму привітанні до Дня Києва, яке опублікував у Telegram.

Так, Ткаченко наголосив, що місто наразі живе "не для людей, а для ненаситних чинуш і забудовників". Депутат зазначив, що "прийшов час повернути гордість за те, яким місто може бути сьогодні і завтра".

"Я вирішив брати участь в праймеріз партії "Слуга народу" на виборах мера міста. Повернемо собі гордість за Київ", - заявив Олександр Ткаченко. 

Новини за темою: Потрібна команда, я волів би оточувати себе бюрократами у своїй сфері, - Притула про можливе мерство

Довідка:
Олександр Ткаченко - український політик, журналіст, медіа-менеджер. Народний депутат IX скликання від політичної партії "Слуга народу", голова Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики. Із серпня 2008 обіймав посаду гендиректора групи каналів "1+1 Media". Однак, 20 серпня 2019 року Ткаченко вийшов з бізнесу і склав повноваження керівника холдингу "1+1".

Нагадаємо, нещодавно нинішній міський голова Києва Віталій Кличко заявив про свій намір в третій раз брати участь у виборах столичного мера. Політик проситиме жителів Києва дати йому можливість реалізувати незакінчені проєкти.

Loading...