Нардеп від монобільшості готовий піти з фракції, якщо у місцевих радах виникне коаліція "Слуги народу" з "ЄС"

Олександр Качура Фото з відкритих джерел

Це абсолютно ненормально, каже Олександр Качура

Народний депутат від "Слуги народу" Олександр Качура буде просити виключити його з фракції, якщо на місцях після місцевих виборів виникне коаліція "Слуги народу" з "Європейською солідарністю".

Про це парламентар заявив під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK.

Олександр Качура зауважив, що після місцевих виборів фракцій монобільшості в органах місцевого самоврядування не буде, такі висновки можна зробити із результатів соціологічних досліджень. З огляду на це на місцях потрібно буде шукати консенсус з іншими політичними партіями, щоб призначати керівництво місцевих рад тощо, зазначив нардеп.

"Була свідома позиція президента країни і фракції "Слуга народу" не вводити будь-які обмеження для місцевих політичних партій", – зазначив Олександр Качура та наголосив, що утворення таких коаліцій – це цілком нормальний процес, головне, щоб у "Слуги народу" та цих політичних сил збігалися цілі.

Новини за темою: Укрупнення районів має під собою глибокий сенс – щоб цифри програшу "Слуги народу" на виборах були менші, – експерт

Олександр Качура, відповідаючи на запитання, чи є політичні сили, з якими "Слуга народу" не буде утворювати коаліцію, зазначив, що у нього немає інформації, чи партія ухвалювала рішення з цього приводу.

"Але я ніколи не увійшов би у коаліцію, і якщо будуть створюватися коаліції з Блоком Петра Порошенка, зараз це "Європейська солідарність", я буду проти до того рівня, що навіть буду просити виключити мене з нашої політичної фракції, якщо коаліція з "Європейською солідарністю" утвориться у будь-якій міській раді. Це абсолютно ненормально, я вважаю", – заявив Олександр Качура.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський порушив питання підготовки до місцевих виборів, які заплановані на 25 жовтня 2020 року, та доручив уряду продумати механізми для безпеки громадян.

Раніше повідомлялося, що у Центральному виборчому комітеті наголосили, що місцеві вибори в Україні відбудуться у складних умовах. Ускладнення відбуваються через зміни виборчого закону і пандемію COVID-19.Loading...