live

Наразі не можна говорити про пом’якшення карантинних заходів, - Офіс президента

Володимир Зеленський

Фото: Офіс президента

Такої згоди дійшли на традиційній нараді під головуванням президента України щодо боротьби з коронавірусом

Наразі не можна говорити про пом’якшення карантинних заходів в Україні, особливо з урахуванням Великодніх свят, коли існує загроза скупчення людей і чимало українців повертаються додому на святкування. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Зазначається, що такої згоди дійшли на традиційній нараді під головуванням президента України Володимира Зеленського щодо боротьби з коронавірусом.

До того ж не пом’якшувати карантинні заходи закликали у Всесвітній організації охорони здоров’я, повідомили в уряді.

"Карантин – це те, що нас рятує. Завдяки тому, що ми запровадили його вчасно, поширення коронавірусу відбувається не так швидко. Ми бачимо, що багато українців відповідально ставляться до карантину, хоча це нелегко. Ми ж маємо бути відповідальними щодо людей і зробити все, аби полегшити їхнє життя у цей час", – сказав Володимир Зеленський.

Також прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що з цією метою вже розроблені програми виплат людям з найнижчими доходами.

Крім того, за дорученням президента уряд класифікував категорії населення, яким буде надана додаткова допомога. Йдеться про безробітних, малозабезпечені родини з дітьми, малий та середній бізнес.

Нагадаємо, в Україні запровадили режим надзвичайної ситуації та продовжили карантин до 24 квітня.

Окрім того, з 6 квітня в Україні почали діяти посилені обмеження щодо карантину через пандемію коронавірусу COVID-19. Зазначимо, ряд додаткових обмежувальних заходів буде до закінчення карантину в країні.

Loading...