Напередодні виборів партія влади активно застосовує технологію зі створення "клонів", – Крюкова

Світлана Крюкова Скріншот відео

А це дозволяє вкрасти у великих гравців перемогу у першому турі, заявила журналістка

Партія влади до місцевих виборів активно застосовує технологію зі створення "клонів" кандидатів, яка дозволяє вкрасти у великих гравців перемогу у першому турі.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявила журналістка Світлана Крюкова.

"Дуже активно партією влади застосовується технологія зі створення – це якраз зараз відповідний період для цього – "клонів". Тобто, умовно кажучи, уявіть собі, ви йдете на вибори, і в якийсь момент ви розумієте, що за два тижні до виборів в бюлетені з'являється людина з вашим прізвищем, але іншим ім'ям. Понад те, хороша та технологія, коли технологам вдається підібрати не тільки людину з прізвищем або примусити якусь взагалі "ліву" людину поміняти його в останній момент, якщо у неї ще і зовнішність відповідна, схожа на вас. І бабуся в бюлетені із задоволенням переплутає вас з основним кандидатом", – сказала Світлана Крюкова.

Новини за темою: "Слуги народу" вже прийняли поразку і на місцевих виборах гратимуть в імітацію, – Крюкова

Журналістка поцікавилася, як влада боротиметься із цією проблемою, адже технологія "клонування" дозволяє вкрасти у великих гравців перемогу у першому турі, оскільки через це кандидат не добирає 3-7% голосів.

Нагадаємо, раніше лідер фракції "Слуга народу" Давид Арахамія розповів, скільки коштує передвиборча кампанія для претендента на місце депутата в міській або сільській раді.

Читайте також: "У "Слузі народу" назвали кандидатів у мери по Україні: Список".

Loading...