Напади на опозицію – це результат хаосу, вседозволеності та нездатності влади керувати країною, – Кива

Народний депутат Ілля Кива "Опозиційна платформа - За життя"

Марґінальні структури для залякування і тиску на опозицію сформувала влада, заявив парламентар

Напади на опозицію – це результат хаосу, вседозволеності, нездатності влади керувати країною і дати цій країні мир, порядок і добробут.

Про це в ефірі на телеканалі "112 Україна" заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Ілля Кива.

Парламентар, коментуючи напади на агітаційні намети партії "Опозиційна платформа – За життя" у місті Родинське Донецької області, заявив, що партійці сподіваються на належну реакцію правоохоронних органів на систематичні порушення закону націоналістично налаштованими молодиками. Ілля Кива наголосив, що ідеться про маргінальні структури, які раніше були сформовані владою для дестабілізації ситуації в країні та для залякування та тиску на опозицію.

"Подивіться на цих молодих людей, яких сьогодні влада використовує. Вони не розуміють і вони просто насолоджуються своєю безкарністю, до якої вони звикли з 2014 року, за останні шість років. Але і цьому рано чи пізно прийде кінець", – переконаний Ілля Кива.

Новини за темою: За Зеленського СБУ займається двома речами – економікою і "Опозиційною платформою – За життя", – Рабінович

Парламентар наголосив: "У цих "безпредєльщиків" є прізвища, імена і є безпосередні замовники. Замовник – це влада в особі Адміністрації президента і самого президента Зеленського. А безпосередньо виконавці – це Білецький, керівник "Націнального корпусу", який давно вже прийнятий терористичною організацією. Ми знаємо про те, що раніше були і напади, і вбивства людей, і грабежі, і насильство, але ці люди залишалися безкарними. Це і Сергій Коротких ("Боцман"), його спільник і фактично співзасновник цих організацій і бандформувань. І ми всього лише бачимо результат хаосу, "безпредєлу" і нездатності влади керувати країною і дати цій країні мир, порядок і добробут".

Як повідомляли, раніше у місті Курахове Донецької області було скоєно розбійний напад на регіональний партійний офіс "Опозиційної платформи – За життя" і приймальню народного депутата Володимира Мороза.