"Опозиційна платформа - За життя": Напад на партійний офіс у місті Курахове - чергова спроба зірвати місцеві вибори на Донбасі

Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Курахівська ОТГ виявилася однією з небагатьох громад Донецької області, у жителів яких Зе-влада не забрала права голосу. Але тепер спроби вплинути на вибори почали її вірні союзники-радикали. Про це йдеться в заяві "Опозиційної платформи - За життя". Далі наводимо текст заяви дослівно.

Сьогодні в місті Курахове Донецької області скоєно розбійний напад на регіональний партійний офіс "Опозиційної платформи - За життя" і приймальню народного депутата Володимира Мороза. Очевидно, цією акцією напередодні виборів злочинці намагалися залякати наших місцевих активістів і паралізувати діяльність партійного представництва. 

"Опозиційна платформа - За життя" розцінює напад на свій партійний офіс як ще один спосіб Зе-влади та її союзників-радикалів зірвати демократичні вибори до місцевих рад на Донбасі.  

Ми вимагаємо повернути вкрадене у сотень тисяч українських громадян право голосу і забезпечити проведення місцевих виборів в 18 ОТГ на Донбасі. Зупинити запущений механізм фальсифікацій народного волевиявлення за допомогою реєстрації "туристів" з парамілітарних формувань. Знайти і притягнути до відповідальності всіх злочинців, нападників на активістів і партійні представництва опозиції.

Ніякі залякування нас не зупинять. Ніякі фальсифікації не врятують владу і їх союзників з партії війни від політичної поразки. Український народ обов'язково позбудеться радикалів, нездар і фальсифікаторів на місцях, а потім – і в центрі!