Найцікавіше почнеться у другому читанні, – політтехнолог про ухвалення бюджету-2021

Тарас Загородній. Фото Синиця Олександр / УНІАН

Закладене у проєкті бюджету зростання на 4% – це фантастика, вважає Тарас Загородній

Найцікавіше у бюджетному питанні розпочнеться саме під час розгляду головного фінансового документа країни на 2021 рік у другому читанні.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив політтехнолог Тарас Загородній.

Політтехнолог, коментуючи перебіг голосування у першому читанні за проєкт державного бюджету на 2021 рік, зауважив, що фракція "Слуга народу" має більш як дві з половиною сотні обранців.

"Тому не дивно, що вони нашкребли 209 людей з другої спроби, але змогли це зробити, для того, щоб ухвалити зміни до законодавства для того, щоб почати розгляд бюджету. Про те, що у них є проблеми у більшості, ще до цього злі язики говорили, і що, можливо, будуть буксування у питаннях ухвалення бюджету. Тому що і до цього ходили чутки, що однією із причин, чому вони переносили після виборів розгляд бюджету, це те, що у них насправді не було більшості, тому що ніхто не знав, з яким підсумком будуть проходити місцеві вибори", – зазначив Тарас Загородній.

Новини за темою: "Опозиційна платформа – За життя" не підтримуватиме проєкт бюджету-2021, – Королевська назвала причини

Експерт додав, що найцікавіше у бюджетному питанні розпочнеться саме під час розгляду головного фінансового документа країни у другому читанні.

Тарас Загородній також зауважив, що закладене у проєкті державного бюджету на наступний рік зростання економіки на 4% – це фантастика.

Як повідомляли, на позачерговому засіданні у четвер, 5 листопада, Верховна Рада схвалила зміни до Бюджетного кодексу за основу.

Також Рада підтримала у першому читанні законопроєкт про держбюджет на 2021 рік.

Loading...