Найцікавіше, хто тепер очолить "соросине гніздо": Лукаш про рішення Вакарчука покинути парламент

Телеканал ZIK

"Іміджева проблема та галас довколо Вакарчука вплинули на його самооцінку"

В історії зі складанням депутатського мандату Святославом Вакарчуком залишається одне питання: хто тепер очолить "соросине гніздо"?

Про це під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявила юристка Олена Лукаш.

Коментуючи рішення Святослава Вакарчука здати депутатський мандат, Олена Лукаш зауважила, що про те, що він піде на такий крок, вона говорила ще під час виборчої кампанії. Однак у цій ситуації їй найбільше шкода виборців, які повірили у політика і голосували за партію "Голос".

Разом з тим, додала Лукаш, Вакарчук не сам пішов з парламенту.

"Ми йому допомогли. Тому що рівно рік тому Вакарчук обурився тим, що Андрій Портнов раптом вирішив почитати лекції з конституційного права в університеті Шевченка. Обурився і потрапив під пильну увагу пана Портнова. В результаті пильної уваги вся українська громадськість дізналася про офшори, про несплату податків, про танці з бубнами в росіян під час Іловайського котла та про інші прекрасні історії. І я безумовно впевнена, що ця іміджева проблема, цей галас, вплинули на самооцінку Вакарчука. І мораль тієї байки така: не стій на шляху у високих почуттів", – наголосила Олена Лукаш й додала, що щодо Вакарчука у неї залишається одне відкрите питання:

Новини за темою: Чекайте від Вакарчука нового хіта: Політолог Солонтай про рішення співака покинути парламент

"Хто очолить "соросине гніздо"? Ось він очолював "соросине гніздо" – "Голос". От мені просто цікаво", – зауважила гостя ток-шоу.

Нагадаємо, 11 червня народний депутат від "Голосу" Святослав Вакарчук заявив про складання повноважень народного депутата.

Раніше Святослав Вакарчук залишив посаду голови політичної партії "Голос". На його місце було обрано нову голову — Кіру Рудик.

Loading...