Найстрашніше, що миру немає і не буде, – Рабінович про заяви Резнікова

Вадим Рабінович

Наша країна нікуди не рухається, констатував нардеп

Україна нікуди не рухається, а найстрашніше, що миру немає і не буде: президент, який прийшов до влади з гаслами встановити мир за рік, сьогодні вустами своїх прибічників каже, що треба чекати 25 років.

Про це під час брифінгу у кулуарах Верховної Ради України, який транслював телеканал ZIK, заявив співголова партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Вадим Рабінович.

"Нікуди не рухаємося, нікуди не йдемо. І найстрашніше – миру немає і не буде. Призначений ось цей віцепрем'єр, якого навіть незручно називати таким, Резніков сказав, що доведеться почекати 25 років. Президент, який прийшов до влади на гаслі "За рік встановлю мир", сьогодні вустами своїх клевретів каже, що треба чекати 25 років. Дорогі друзі, я думаю, що ми не будемо з вами так довго чекати. Я думаю, що це занадто навіть для багатостраждального народу України", – заявив парламентар.

Новини за темою: ЄС наполягає на повному виконанні Мінських угод – відповідь на мирні ініціативи Медведчука

Як повідомляли, віцепрем’єр-міністр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявив, що Росію не цікавлять непідконтрольні українському уряду території Донбасу.

Додамо, Олексій Резніков раніше назвав умови і дату наступної зустрічі лідерів країн "нормандської четвірки". За його словами, це може статися після виконання домовленостей попередньої зустрічі, яка відбулася в Парижі в грудні 2019 року, однак не виключив можливості її проведення в серпні.