Найкраще домовлятися у тиші: Сивохо висловив свою позицію щодо мирного плану стосовно Донбасу

фото - lb.ua

Для чого виносити в публічну площину такі речі, які можуть викликати суперечки в суспільстві?

Всі переговори по мирному процесу мають відбуватися у тиші, аби не викликати збурення суспільства.

Про це в ефірі ток-шоу "Ми всі – українці!" на телеканалі ZIK під час включення заявив колишній радник секретаря РНБО, лідер Національної платформи примирення та єдності Сергій Сивохо.

Відповідаючи на питання ведучої, чи є у президента України Володимира Зеленського мирна стратегія щодо Донбасу, якої потрібно дотримуватися, Сергій Сивохо заявив:

"Що стосується переговорів по мирному процесу, я прихильник того, щоб він, як вже говорили чимало розумних людей, що всі такі процеси мають відбуватися у тиші. Щоб не відбувалося, люди займаються цим процесом. Це спеціалісти, там є дипломати, чиновники, які вчилися для цього, які мають певний досвід роботи. То для чого їм заважати? Для чого виносити в публічну площину такі речі, які можуть викликати суперечки в суспільстві? Найкраще завжди — це домовлятися у тиші. Ось це моя думка", — сказав Сивохо.

Новини за темою: Чимало депутатів від "Слуги народу" роблять все, щоб жоден мирний план не був реалізований, – Плачкова

Він також пригадав напад  на себе, який відбувся під час презентації Національної платформи примирення. Зокрема, за словами Сивохо, його Національна платформа примирення не мала ніякого стосунку до Консультативної ради при ТКГ. Але саме цей фактор  вплинув на події, які відбулися з його платформою. Тому це ще раз підтверджує, що такі процеси потрібно проводити у тиші.

Нагадаємо, в середині березня у Києві відбулися зіткнення на презентації Національної платформи примирення. Модератор намагався заспокоїти ситуацію, але це не вдалося. Кільком націоналістам вдалося прорватися до Сергія Сивохо, якого штовхали, і він змушений був ретируватися.

Раніше повідомлялося, що чоловіку, якого підозрюють у нападі на радника секретаря РНБО Сергія Сивохо, суд обрав запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту до 10 травня.

Другого підозрюваного в нападі, Олександра Волкова відпустили з-під варти до судового засідання.

Третього підозрюваного в нападі на Сергія Сивохо, Юрія Каплю суд відпустив під особисте зобов'язання, з умовою з'являтися на допити та слідчі дії.

 

 



Loading...