Найбрудніші вибори в Україні відбулися у Василькові на Київщині, – екснардеп

Ігор Мосійчук, Фото з відкритих джерел

Результат цих виборів – вирок президенту і всім "слугам" за їхню політику

Найбрудніші вибори в Україні пройшли у місті Василькові. Явка – 27%, 3 автобуси з луганчанами були затримані Національною поліцією, 4 випадки затримання молодиків з інструкціями, де та за кого голосувати на дільницях.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив колишній народний депутат України Ігор Мосійчук.

"Найбрудніші вибори в Україні пройшли у місті Василькові. Явка – 27%, 3 автобуси з луганчанами були затримані Національною поліцією, 4 випадки затримання молодиків з інструкціями, де та за кого голосувати на дільницях, в кінці кінців, одна із осіб, яка прикидалася представницею місцевого телебачення, затримана з грошима і списками, кому виплачували ці гроші. Нацполіція вже на своїх сторінках викладає фотографії цих купюр, схем", – заявив Ігор Мосійчук.

Окрім цього, додав політик, жодна дільниця у Василькові ще не підрахувала бюлетені, вночі на дільницях вимикали світло, а жоден протокол не відповідає реальності.

Тому, наголосив Мосійчук, разом з нардепом Олександром Дубінським вони триматимуть ситуацію у Василькові на контролі і будуть працювати над тим, щоб скасувати результати голосування щодо виборів міського голови.

"Адже переможцем призначили відому "прокльонщицю" Наталію Баласинович.  Я всю ніч не спав, був на зв'язку з людьми, з дільницями, ситуація просто критична", – розповів він.

Зі слів Ігоря Мосійчука, така ситуація у Василькові виникла через "місцевий бюджет, землю і майно".

"Це місто-супутник. Таке, як Бориспіль, Бровари, тому, власне, і б’ються", – прокоментував екснардеп.

Новини за темою: Підкуп виборців, "каруселі" та мінування виборчих дільниць: Головні порушення виборчого процесу 25 жовтня

Нагадаємо, вчора, 25 жовтня, в Україні відбулися місцеві вибори.

У Національній поліції повідомили, що в Києві та двох областях України правоохоронці зафіксували так звану карусель — метод фальсифікації виборів.

Крім цього, на Одещині було затримано громадянина Росії, підозрюваного у "каруселі" виборців у цій області. За даними поліції, учасники злочину отримали по 400 гривень.Loading...