"Нагорі" розглядають план зриву місцевих виборів, – Володимир Кацман вказав причину

Політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман Скріншот відео

А коронавірусом можна пояснити все, що завгодно, каже експерт

У владних колах розглядають план зриву місцевих виборів через те, що рейтинг "слуг народу" "просідає".

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Експерт звернув увагу на слова прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, який напередодні заявив, що "поки що гроші на вибори є". Володимир Кацман поцікавився, що означає слово "поки що", оскільки проведення місцевих виборів восени передбачене чинним законодавством. Він наголосив, що українці мають право на волевиявлення, і це не залежить ані від бажання очільника уряду, ані від того, чи є у нього кошти.

Новини за темою: Зі "Слуги народу" незабаром можуть вийти три партії, – Карасьов

"Мені за цим вбачається такий план, і я думаю, що він розглядається десь там, нагорі, – план зриву місцевих виборів саме через те, що "слуги народу" "просідають", що такої феєричної перемоги, яка була на тих виборах, у "слуг народу" точно не буде, що до влади на місцевому рівні можуть прийти зовсім інші політичні сили. Ось із цим пов'язані, очевидно, плани уряду зірвати нам вибори. Цього ще нам не вистачало. А коронавірусом можна пояснити все, що завгодно", – сказав Володимир Кацман.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль визнав можливим перенесення місцевих виборів через пандемію коронавірусу.

Раніше повідомляли, що цього року на місцевих виборах Кабінет міністрів планує протестувати формат онлайн-голосування.

Додамо, Центральна виборча комісія затвердила Порядок визначення виборчої адреси виборця, який не має зареєстрованого місця проживання, таким чином громадяни без прописки зможуть брати участь у виборах.