Наглядові ради знецінюють активи, щоб їх придбали за копійки, коли не буде що забрати за кредити, – Пілецька

Юлія Пілецька Скріншот із відео

З погляду багатих успішних держав, Україна ще є країною, де є що взяти, каже політологиня

Наглядові ради українських державних підприємств трудяться над тим, щоб знецінити активи та щоб їх можна було придбати за копійки у слушний час, коли не буде що забрати в України за міжнародні кредити.

Про це в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі ZIK заявила політологиня Юлія Пілецька.

Гостя ток-шоу зауважила, що фахівці, які входять до складу наглядових рад українських державних підприємств, "виконують не внутрішньо-українське замовлення, не від народу-суверена, а мабуть, їм поставлене таке замовлення від тих, хто контролює наглядові ради".

"Я погоджуюся із гіпотезою про рейдерське захоплення. З погляду багатих успішних зарубіжних країн, Україна ще є країною, де є що взяти. У нас залишки індустріального потенціалу, у нас ще близько 4 тисяч державних підприємств у державній власності. Це активи, вони можуть бути корисні, і ось ці всі наглядові ради трудяться на те, щоб знецінити ці активи, розвалити і придбати за копійки у слушний час, коли не буде що забрати в України за міжнародні кредити", – зазначила Юлія Пілецька.

Новини за темою: Скасування обмежень зарплат у наглядових радах – це загравання з МВФ, – Войціцька

Нагадаємо, народний депутат України (фракція "Слуга народу") Анатолій Костюх заявив, що Верховна Рада України не впливає на встановлення рівня зарплат членам наглядових рад державних підприємств. Якби так було, у парламенті знайшлося б 226 голосів, щоб зменшити виплати.

Читайте також: "Виплати для членів наглядових рад уряд повернув, а для вчителів не знайшлось ні в цьому бюджеті коштів, ні в наступному, – експерт".

Loading...