"Нафтогаз" – це одна зі схем, яку "кришує" безпосередньо Байден, – Деркач

Народний депутат України (позафракційний) Андрій Деркач Скріншот відео

Парламентар пояснив, у який спосіб це відбувається

НАК "Нафтогаз України" – це одна зі схем, яку "кришує" безпосередньо колишній віцепрезидент США Джо Байден.

Про це в ефірі ток-шоу "Ми всі – українці" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (позафракційний) Андрій Деркач.

"Нафтогаз" на сьогодні – це одна зі схем, яка "кришується" безпосередньо Байденом, оскільки його помічник Амос Хохштайн, попри те, що давно змінилася адміністрація і є республіканці, він продовжує залишатися, і фактично, і я впевнений в тому, що "рулить" ситуацією в наглядовій раді Амос Хохштайн. Зараз його, правда, притиснув сенатський комітет, і він дав свідчення на свого патрона Байдена, що він попереджав і говорив на тему "кислотності" компанії "Бурісма" Злочевського. Але насправді він продовжує залишатися, він продовжує "рулити", він є разом із Фаворовим, громадянином США, автором схем. Сьогодні Фаворов очолює дивізіон, вони називають так "дивізіони", з постачання газу, і вони уніфікують схеми", – заявив Андрій Деркач.

Новини за темою: Порошенко просив Байдена підтримати безвіз для України, щоб продати це українському народу

Як повідомляли, за шість тижнів до виборів у США знову спливла українська карта. Американський сенат оприлюднив розгромний звіт про роботу в Україні сина колишнього віцепрезидента Байдена, конкурента Трампа.

Читайте також: "Нові одкровення Деркача про Байдена і Порошенка. Як це було".

Loading...