Надія Савченко подала документи на отримання земельної ділянки у Київській області

Надія Савченко Скріншот відео

Це вже третя її спроба подати документи на земельну ділянку

Народний депутат України 8-го скликання Надія Савченко подала документи на отримання земельної ділянки у Київській області.

Про це вона сказала під час брифінгу, трансляцію вів телеканал ZIK.

Колишня нардеп зауважила, що це вже третя її спроба подати документи на земельну ділянку.

"А саме сільськогосподарського призначення для ведення приватного сільського господарства. І це третя спроба, щоб українці не думали, що нам в нашому житті дається щось дуже легко", – сказала Надія Савченко.

"Перший раз я подавалася до Київського обласного Держгеокадастру на отримання земельної ділянки в Київській області. Документи розглядаються, будуть розглядатися місяць. Сьогодні ми ініціативною групою вирішили подаватися вже не поодинці, а подаватися дійсно колективом, громадськістю для того, щоб показати українцям, як пройти цей шлях", – додала колишня народна депутатка.

Нагадаємо, раніше Надія Савченко очолила акцію протесту під Верховною Радою проти ринку землі.

Як відомо, 13 листопада парламент у першому читанні проголосував за законопроєкт № 2178-10, що передбачає скасування мораторію на продаж землі в Україні.

Президент Володимир Зеленський запропонував провести референдум щодо можливості продажу української землі іноземцям.

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що всеукраїнський референдум про ринок землі може бути проведено раніше 2024 року, але після того як закон про ринок землі буде ухвалено у другому читанні.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив, що ринок землі в Україні планують відкрити 1 жовтня 2020 року.

6 лютого цього року Верховна Рада розглянула 184 поправки до законопроєкту 2178-10 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення", проте жодну і з них не було підтримано.

Згодом на сайті ВРУ з’явилася електронна петиція, у якій президента України Володимира Зеленського попросили персонально в онлайн-трансляції представити громадськості фінальний законопроєкт про ринок землі, за який депутати будуть голосувати у Верховній Раді.

Loading...