"Над українцями по-новому ставлять досліди": Сивохо закликав нардепів приїхати в "сіру зону"

Сергій Сивохо

112.UA

Ексрадник запросив народних депутатів в Опитне, щоб ті спробували пожити в зруйнованих будинках

Колишній радник секретаря РНБО з питань реінтеграції Донбасу Сергій Сивохо закликав народних депутатів приїхати в селище Опитне, яке розташоване в "сірій зоні" і де люди 7 років виживають без газу, води й електрики. Відповідний ролик він опублікував у Facebook.

"Дорогі наші народні депутати. Ви все ніяк не можете відірвати свої "ніжні точки" від м'яких крісел і приїхати сюди, в "сіру зону". Де люди вже сьомий рік живуть в абсолютно диких умовах. Тут, в Опитному, по-моєму, над українцями по-новому ставлять досліди. Тут немає газу, води, електрики", - сказав Сивохо.

Ексрадник запросив народних депутатів в Опитне, щоб ті спробували пожити в зруйнованих будинках і сформованих умовах.

"Приїжджайте сюди - тут багато зруйнованих будинків. Можна буде провести ніч, як ви й хотіли. Посидьте в темряві, може на вас і зійде осяяння. Всі піддослідні українці чекають вас, адже вони за вас голосували. Ну, коли їм це було дозволено", - додав Сивохо.

Новини за темою: Після того, як Сивохо і Фокіна "злили", на "Мінську" можна ставити хрест, – Бондаренко

Нагадаємо, раніше Сергій Сивохо, якого звільнили з посади радника секретаря РНБО з питань реінтеграції Донбасу, висловив слова підтримки Вітольду Фокіну після його звільнення з ТКГ і заявив, що того "зацькували", як колись і його самого.

Loading...