live

НАБУ закрило справу проти Порошенка про розтрату коштів офшором шляхом спецконфіскації 1,5 млрд доларів Януковича

П'ятий президент України Петро Порошенко eurosolidarity.org

Провадження було розпочато за рішенням суду, до якого звернулася офшорна компанія з Кіпру, яка постраждала від спецконфіскацїі

Національне антикорупційне бюро закрило кримінальну справу про можливе підбурювання з боку п'ятого президента України Петра Порошенка до розтрати коштів офшорної компанії Wonderbliss Ltd шляхом спецконфіскації 1,5 млрд доларів, заарештованих на рахунках експрезидента Віктора Януковича. Про це "Українським Новинам" повідомило джерело в НАБУ.

Зазначається, що кримінальне провадження було розпочато за рішенням суду, до якого звернулася офшорна компанія з Кіпру, яка постраждала від вказаної спецконфіскацїі.

Керівництво компанії переконане, що до розтрати їх коштів причетний Петро Порошенко, який виступив підбурювачем.

Джерело повідомило, що справу було закрито 20 березня 2020 року у зв'язку з відсутністю в діях Петра Порошенка складу кримінального злочину.

Справа розслідувалася за ч. 5 ст. 27 (Види співучасників) та ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, під час прийняття закону про ринок землі, яке відбулося 31 березня о 00:42, партія Петра Порошенка "Європейська солідарність" вступила в коаліцію з партіями "Слуга народу" і "Голос". "За" проголосували 259 депутатів.

 

Loading...