На жаль, хлопці заграються і кидають гранати, – Лямець про дії радикалів

Сергій Лямець Скріншот відео

А від цього потерпають люди у реальному житті, каже журналіст

За останні шість років в Україні склався клас особливого роду політичного театру, в якому беруть з одного боку участь такі хлопці на зразок Нацкорпусу і Марусі Звіробій. Проте, на жаль, вони заграються і кидають гранати, від яких потерпають люди в реальному житті.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив журналіст Сергій Лямець.

"На жаль, у нашій країні за останні шість років склався і оформився клас особливого роду політичного театру, в якому беруть з одного боку участь ось такі хлопці на зразок Марусі Звіробій і Нацкорпусу. Тобто це такий театр на площі, суть якого – зобразити, що ось існують якісь популярні в Україні націоналісти, які нападають на людей, когось там... На жаль, ці хлопці заграються. На жаль, вони кидають гранати, від яких страждають в реальному житті", – каже Сергій Лямець.

Новини за темою: Ці "патріоти" бігають по будмайданчиках і по 0 тис. із забудовників здирають, – Кучеренко

Журналіст наголосив, що це – нетипове для України явище. Окрім того, каже він, ці люди відволікають увагу від реальних проблем, які існують в країні, як-от: зниження рівня освіти та медицини, від того, що влада – слабка, від того, що жодних реальних змін на шляху до розвитку України не відбувається.

Нагадаємо, у травні, радикали атакували офіс партії "Опозиційна платформа – За життя".

У Харкові в ніч з 24 на 25 червня невідомі з битами напали на співробітника партії Шарія. Постраждалого хлопця звуть Микита. 17 червня він вів колону в Києві, після чого на його адресу почали надходити погрози з боку Нацкорпусу. Через деякий час хлопець звернувся в поліцію по допомогу, а вже за кілька годин його намагалися вбити. Невідомі з битами застали співробітника партії Шарія біля його будинку, коли він був один. Били переважно по голові. У важкому стані він потрапив до реанімації.

Додамо, 2 липня блогер Анатолій Шарій повідомив про побиття "Нацкорпусом" у Вінниці прихильника його політичної сили.

А 3 липня стало відомо, що у приміщення офісу партії "Опозиційна платформа – За життя" у Полтаві кинули гранату.Loading...