Розрив між "Слугою народу" і ОПЗЖ продовжує скорочуватися, - соціологи

Фото з відкритих джерел

Якби вибори до Верховної Ради відбулися найближчої неділі, то до парламенту пройшли б чотири партії. Про це свідчать результати опитування, проведеного Інститутом аналізу та прогнозування з 19 по 27 серпня.

Найбільшу кількість місць у новій Раді зайняла б партія "Слуга народу" (Арахамія Д., Корнієнко О., Стефанчук Р.) - 26,9%, "Опозиційна платформа – За життя" (Бойко Ю., Медведчук В., Рабінович В.) – 22,1%, "Європейська солідарність" (Порошенко П., Парубій А., Геращенко І.) – 12,6%, і "Батьківщина" (Тимошенко Ю., Тарута С., Наливайченко В.) – 9,6%.

У інших політичних сил, за даними опитування, не вистачить можливості подолати 5% бар'єр. "Партія Шарія" - 3,7%, "Сила і честь" - 3,6%, "Громадянська позиція" - 3,2%, "Радикальна партія" - 2,9%. Решта політсил набрала менше 2% голосів респондентів.

Фото з відкритих джерел

Опитування проводилося з 19 по 27 серпня у всіх областях України. Кількість опитаних - 2031 особа. Метод опитування - за місцем проживання респондента. Статистична похибка не перевищує 2,2%.Loading...