На виборах до Верховної Ради лідирують "Слуга народу" та "Опозиційна платформа – За життя", – опитування

Фото з відкритих джерел

Якби вибори до Верховної Ради України проходили найближчої неділі, прохідний бар'єр подолали б партії "Слуга народу", "Опозиційна платформа – За життя", "Європейська солідарність" і "Батьківщина". Про це свідчить опитування, проведене компанією "Роботизовані телесистеми".

Так, за партію "Слуга народу" (Давид Арахамія та Олександр Корнієнко) готові проголосувати 26,7%, за "Опозиційну платформу – За життя" – 21,8% (Юрій Бойко, Віктор Медведчук і Вадим Рабінович), за "Європейську солідарність" (Петро Порошенко) – 16,7%, а за "Батьківщину" (Юлія Тимошенко) – 6,9% респондентів.

Буквально в районі прохідного бар'єра опинилася "Партія Шарія" – 4,7%. Рейтинг інших партій розподілився таким чином: "Сила і честь" – 3,6%, "Громадянська позиція" – 2,8%, "Радикальна партія Олега Ляшка" – 2,5%, "Самопоміч" – 2,0%, "ВО "Свобода" – 1,9%, "Голос" – 1,7%, "Українська стратегія Гройсмана" – 1,1%, "Опозиційний блок" – 0,9%, "За майбутнє" – 0,8%, "Національний корпус" – 0,7%.

Фото з відкритих джерелВсі дані – для виборців, які визначилися з вибором і візьмуть участь у голосуванні.

51,8% опитаних вважають, що Україна не є реально незалежною державою. Більше ніж 61% не відчувають себе в безпеці. Таке ж число опитаних респондентів вважають, що нинішня влада не може забезпечити безпеку своїм громадянам.

Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел

Соціологічне дослідження проводилося компанією "Роботизовані телесистеми" з 1 по 3 серпня 2020 року в усіх областях України, крім тимчасово окупованих територій, та місті Києві. Загальна кількість опитаних м 3 тисячі респондентів. Похибка вибірки не перевищує 2,5%. Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews – телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера), на основі випадкової генерації мобільних телефонних номерів.