На виборах буде битва місцевих авторитетів і "відкат" від "нових облич", – Тизенгаузен

Борис Тизенгаузен. Фото prefiksblog.co.ua

Тепер потрібне "нове обличчя" плюс професіоналізм, каже політтехнолог

На місцях іде "відкат" від "нових облич", оскільки виборці "наїлися" цих "нових облич" і хочуть повернення "старих господарників".

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив політтехнолог Борис Тизенгаузен.

Політтехнолог вказав на особливості місцевих виборів, які заплановані на осінь поточного року. Зокрема, каже, він у регіонах відбувається "відкат" від тренду "нові обличчя", оскільки виборці вже "наїлися" цих "нових облич" і вимагатимуть повернення "старих господарників".

Новини за темою: Рішення про місцеві вибори не закрите, – Гавриш

"Навіть самі представники "Слуги..." кажуть, що "нові обличчя" не зовсім виправдали сподівання, які на них покладалися. Тепер потрібне нове обличчя плюс професіоналізм. Тобто тут трошки йде руйнування бренду, бренд втрачає силу, ми це бачимо із соціології. Тому що у мене є соціологія по різних областях зараз, і там середня підтримка "Слуги народу" – близько 20-25%, у деяких – і 12% ця цифра в областях. Тобто, ми розуміємо, наскільки сильно впала підтримка самого бренду. Тому буде битва якраз серед місцевих авторитетів, якщо можна так сказати", – сказав Борис Тизенгаузен.

Новини за темою: На виборах до Верховної Ради лідирують "Слуга народу" та "Опозиційна платформа – За життя", – опитування

Експерт зауважив, що фінансовий ресурс також матиме значення під час місцевої виборчої кампанії.

Нагадаємо, Верховна Рада України підтримала постанову №3809, призначивши місцеві вибори на 25 жовтня 2020 року.

Як повідомляли, у ЦВК наголосили: місцеві вибори в Україні відбудуться у складних умовах. Ускладнення відбуваються через зміни виборчого закону і пандемію COVID-19.

Loading...