live

На відміну від того, що було у Нових Санжарах, у Китаї паніки немає, – українець, який перебуває у Пекіні

Фото з відкритих джерел

"Усі дотримуються заходів обережності"

У Пекіні ситуація є абсолютно стабільною, паніки немає, усі дотримуються заходів обережності з огляду на поширення коронавірусу.

Про це під час включення в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі ZIK повідомив українець Андрій Дрофа, який зараз перебуває у Пекіні.

Ведучі адресували йому запитання щодо ситуації у Пекіні з огляду на поширення небезпечного коронавірусу.

"На відміну від того, що відбувалося у вас кілька днів тому у Нових Санжарах, у Пекіні, як і, в принципі, у Китаї паніки немає давно, якщо вона взагалі була. Насправді ситуація абсолютно стабільна, усі дотримуються заходів обережності, одягають, виходячи на вулицю, маски. Стараються якомога менше туди виходити, якщо є така можливість. Звичайно, людей стає більше на вулицях, оскільки їм необхідно приступити до своїх робочих обов’язків", – зазначив Андрій Дрофа та наголосив, що йдеться про Пекін, а ось у місті Ухань все набагато жорсткіше.

З його слів, найбільшою проблемою нині є дефіцит масок в аптеках. Він додав, що дефіциту продуктів у Китаї не спостерігається.

Новини за темою: До України коронавірус рано чи пізно таки дійде, – лікар-інфекціоніст

Як повідомляли, статки 500 найбагатших людей у світі зменшилися на 139 млрд доларів через падіння індексів на фондових біржах на фоні побоювань, пов'язаних з поширенням коронавірусу.

Нагадаємо, за останніми даними, у світі на коронавірус захворіло понад 80 тисяч осіб.

Loading...