На "Велике будівництво" вже витратили понад 5,5 млрд гривень, - ОП

Офіс президента

Загалом ОДА вже отримали 10 млрд гривень

Станом на 1 липня на державну програму "Велике будівництво" вже витратили 5,52 млрд гривень. Про це повідомив керівник Координаційної ради з реалізації програми Кирило Тимошенко, передає пресслужба ОП.

"Станом на 1 липня ОДА було отримано 10 млрд і вже використано 5,52 млрд грн – це 55%. Фактично ми прискорилися й будемо прискорюватися далі. Деякі області, які швидко працюють, вже невдовзі здадуть усі свої об’єкти "Великого будівництва". Наприклад, Харківська область здає 1 серпня всі дороги", – сказав Тимошенко.

Також він зазначив, що на проведення будівельних робіт у межах створення приймальних відділень з Фонду боротьби з поширенням COVID-19 виділено 1,680 млрд гривень. За їхнє будівництво відповідають місцеві адміністрації разом з Міністерством розвитку громад та територій. Ще 5,3 млрд грн виділено на придбання необхідного медичного обладнання, яке буде централізовано закуплено Міністерством охорони здоров’я.

Новини за темою: Зеленський планує відновити 100 культурних об’єктів

Нагадаємо, раніше міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко повідомив, що наступного року частиною національного проєкту "Велике будівництво" стане відновлення 100 культурних об’єктів.

Loading...