На що звертати увагу, щоб обрати відповідального депутата: Політолог назвав три пункти

Виборча дільниця. Фото: Ратинський В'ячеслав/УНІАН

Василь Вакаров закликав звернути увагу на те, що встиг зробити кандидат

Для того, щоб обрати на місцевих виборах гідного і відповідального депутата, потрібно насамперед дивитися на справи цієї людини, а не вірити словам.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив політолог Василь Вакаров.

Політолог дав пораду українцям, на що потрібно звернути увагу, щоб під час місцевої виборчої кампанії віддати свій голос за гідного кандидата у депутати до місцевої ради.

"По-перше, треба дивитися тільки на справи людей, яких ми обираємо. Навіть якщо це хлопець, який обирається уперше у громаду, все одно потрібно дивитися, а що він уже встиг зробити? Що він зробив? Він щось побудував, він щось розбудував? Чи є у нього сім’я? Це перше. Друге. Давайте обирати тих людей, яких ми знаємо. Якщо ми хочемо, щоб у нашому селі чи у нашій новій громаді був порядок, давайте обирати серед своїх, мається на увазі, людей, які живуть тут, яких ти бачиш, яких ти знаєш, які батьки, яка у них сім’я, чи вони пиячать, чи вони працюють. Тобто зверніть увагу на ділові риси і ті риси, які ви можете перевірити", – зазначив Василь Вакаров.

Новини за темою: На виборах буде битва місцевих авторитетів і "відкат" від "нових облич", – Тизенгаузен

Експерт також закликав виборців не вірити словам та обіцянкам кандидатів у депутати: "Тому я пропоную обирати тверезо і не зачаровуватися словами кандидатів".

Нагадаємо, Верховна Рада України підтримала постанову №3809, призначивши місцеві вибори на 25 жовтня 2020 року.

Як повідомляли, у ЦВК наголосили: місцеві вибори в Україні відбудуться у складних умовах. Ускладнення відбуваються через зміни виборчого закону і пандемію COVID-19.

Loading...