live

На правоохоронні органи витратили мільярди, а казначейство отримало лише 14 тис. грн, – Кацман

Володимир Кацман Фото з відкритих джерел

Експерт зауважив, що у США під час оподаткування звертають увагу не на прибутки, а на видатки

Торік на правоохоронні органи витратили 7,5 млрд грн, проте до державного бюджету надійшли "серйозні" гроші – у сумі 14 тис. грн.

Про це в ефірі ток-шоу "13" на телеканалі ZIK заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Експерт звернув увагу на те, яким мізерним є результат повернених до бюджету коштів внаслідок розслідування корупційних скандалів.

"Витративши в минулому році 7,5 млрд на правоохоронні органи, вони так напружилися сильно, що аж 14 тис. грн перерахували на рахунок казначейства, і це "серйозні" гроші", – зауважив Володимир Кацман.

Експерт не виключає, що і розслідування скандалу довкола міністра інфраструктури України Владислава Криклія, який, перебуваючи на державній посаді, не вказує в своїх деклараціях цивільну дружину Тетяну Декало й її елітне майно, завершиться приблизно так само.

"У нашого карткового будиночка є дві вразливі точки. Перше – це абсолютна віра, яку нам прищепили ось ці "соросята", що Антикорупційний суд, електронне декларування моментально перетворить наше життя в таке антикорупційне створіння, яке з'їсть цю корупцію. Правда, при цьому активісти-"соросята" себе звільнили від цієї декларації. Ось це вже наводило на підозру, що щось тут не так", – зазначив Володимир Кацман.

Він додав, що другий момент полягає у тому, що, до прикладу, у США під час оподаткування звертають увагу не на прибутки, а на видатки.

Новини за темою: Чиновники пишуть закони і вміють ховати кінці у воду, – Савченко про корупцію

Нагадаємо, раніше народний депутат України Олександр Качний в ефірі телеканалу ZIK заявив, що Україна витратила понад 10 млрд на діяльність антикорупційних органів, натомість від цього нічого не отримала.

А народний депутат України Віктор Чорний заявив, що на утримання таких органів як НАБУ, НАЗК, АРМА, САП і Вищий антикорупційний суд в бюджеті виділено 2,5 мільярди гривень. А до бюджету від антикорупційної діяльності всієї цієї "машини" надійшло всього 14 тисяч гривень.