live

На позачерговому засіданні ВРУ можуть звільнити окремих міністрів, – Підласа

Роксолана Підласа Фото - скріншот

"Говорити про відставку усього Кабміну передчасно"

Під час позачергового засідання Верховної Ради 4 березня, скоріше за все, мова буде йти про звільнення окремих міністрів та підсилення промислового блоку уряду.

Про це в ефірі ток-шок "19" на телеканалі ZIK заявила народна депутатка від "Слуги народу" Роксолана Підласа.

Народна депутатка під час обговорення теми щодо позачергового засідання Верховної Ради, яке скликають 4 березня на вимогу президента України Володимира Зеленського, нагадала, що відставка прем’єр-міністра України Олексія Гончарука може відбутися лише у тому випадку, коли він напише заяву про відставку. Роксолана Підласа зауважила, що наразі до парламенту така заява не надходила, і якщо вона у понеділок чи вівторок не надійде до парламенту, то говорити про відставку усього Кабміну буде передчасно.

Новини за темою: Кандидатом на посаду прем'єр-міністра може стати Хорошковський, - джерела

"Коли ми говоримо про кадрові питання, моя особиста думка, яка не є позицією фракції, полягає у тому, що, скоріше за все, мова йде про звільнення окремих міністрів та підсилення промислового блоку уряду. Насправді, тут є два варіанти, які обговорювалися: або введення посади віцепрем’єр-міністра з питань промисловості, або створення міністерства промисловості та, відповідно, призначення міністра промисловості", – заявила Роксолана Підласа.

Як повідомляли, голова Верховної Ради Дмитро Разумков скликає на 4 березня позачергове засідання Верховної Ради.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський написав голові Верховної Ради Дмитру Разумкову листа з вимогою скликати позачергове засідання парламенту.

Loading...