На позачерговому засіданні Рада не буде розглядати зміни до Виборчого кодексу, – Гетманцев

Данило Гетманцев Фото з відкритих джерел

На позачерговій сесії розглянуть зміни до державного бюджету на 2020

На позачерговому засіданні Верховної Ради, яке відбудеться 25 серпня, зміни до Виборчого кодексу розглядати не будуть.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України від фракції "Слуга народу" Данило Гетманцев.

"Насправді, хочу перше поправити, що 25 числа (серпня, – ред.) на позачерговому засіданні Верховна Рада не буде розглядати зміни до Виборчого кодексу", – заявив народний обранець. 

Новини за темою: Виборчий кодекс ухвалили: Які саме правки вносив Зеленський

За словами Данила Гетманцева, на сайті Верховної Ради уже є опублікований порядок денний, і законопроєкт відносно змін до Виборчого кодексу там відсутній.

"Там є 3 закони і 3 ратифікації. Тобто там немає змін до Виборчого кодексу", – акцентував парламентар.

Як повідомляли, спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков підписав розпорядження про скликання позачергової сесії на 25 серпня. Засідання розпочнеться об 11:00.

Повідомляється, що на позачерговій сесії розглянуть зміни до державного бюджету на 2020, зокрема, які стосуються зростання рівня мінімальної зарплати. Також на 25 серпня запланована ратифікація меморандуму з Європейським Союзом про надання кредиту.

Крім того, Рада планує ратифікувати угоду з Європейським інвестиційним банком про будівництво доріг і розвиток транс'європейської транспортної мережі.

У повідомленні йдеться, що Рада також оголосить конкурс на кращий ескіз великого Державного герба України.

 

 Loading...