На митниці сьогодні – жах! Чому мовчить Саакашвілі? – Цимбалюк

Михайло Цимбалюк Скріншот відео

Парламентар не виключає, що незабаром Саакашвілі може грюкнути дверима

Українську митницю хочуть віддати під зовнішнє управління, там коїться жах, проте голова виконавчого комітету Ради реформ України Міхеіл Саакашвілі, який раніше говорив про реформування митної служби, мовчить.

Про це в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Батьківщина") Михайло Цимбалюк.

Гість студії нагадав, що свого часу лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко передала Міхеілу Саакашвілі документи, які офіційно передав до правоохоронних органів колишній міністр фінансів Ігор Уманський, де була інформація про нібито зловживання у фіскальній службі. Проте до цього часу реакції пана Саакашвілі немає, зауважив нардеп.

"Саакашвілі заявив, що він нібито має мандат від президента проводити реформи митниці. Ми бачимо, що сьогодні відбувається на українській митниці – жах! І ми побачили у меморандумі один із пунктів – передача управління митницею під зовнішнє керування. Тобто це теж сигнал. Чому мовчить Саакашвілі?" – поцікавився Михайло Цимбалюк.

Новини за темою: Чи всидить Саакашвілі на двох стільцях в Україні і Грузії? – прогноз політтехнолога

Парламентар продовжив: "Далі. Саакашвілі говорив про масу законопроєктів до Верховної Ради щодо спрощення життя бізнесу. Де законопроєкти і де маса? Мені видається, що ще трішки терпіння, і українське суспільство почує сильні заяви щодо наявності корупції у команді президента і, можливо, грюкання дверима".

Нагадаємо, колишній президент Грузії, голова виконавчого комітету Ради реформ України Міхеіл Саакашвілі записав відеозвернення на фоні Дніпра, в якому висловив подяку Україні та заявив, що повертається на батьківщину – до Грузії. Відео записане грузинською мовою і в Фейсбуці доступне тільки для грузинської аудиторії.

Додамо, грузинське опозиційне об'єднання "Сила в єдності" назвало колишнього президента країни, чинного голову виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеіла Саакашвілі кандидатом у прем'єр-міністри. Лідер партії "Єдиний національний рух" вважає, що Саакашвілі повинен зустрітися зі своїм народом віч-на-віч.

Своєю чергою, Саакашвілі заявив, що він погодився стати прем'єр-міністром Грузії після перемоги опозиції на парламентських виборах.

Loading...