На місцевих виборах "Слуга народу" потрапить у пастку власних лозунгів, – Крюкова

Світлана Крюкова Скріншот відео

"Нові обличчя" не зможуть підвищити свою упізнаваність, каже журналістка

На місцевих виборах "Слуга народу" потрапить у пастку власних лозунгів річної давнини щодо "нових облич".

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявила журналістка Світлана Крюкова.

"Команда Зеленського потрапляє зараз в пастку власних гасел річної давнини, тому що вони роблять акцент на нові обличчя, і всі кандидати, яких вони зараз – зверніть увагу, до виборів залишилося три місяці, – тобто вони тільки зараз дістають якихось людей, нові обличчя, заявляють їх і намагаються цих людей познайомити з аудиторією, яка повинна за них проголосувати. Водночас, у нас є великі міста, в яких сидять п'ять років великі мери зі своїм потужним адміністративним ресурсом, зі своїм чітким розумінням, як працює технологія виборів і зі своїми бордами, ось цими зовнішніми носіями, і з можливістю впливати на цю бордову кампанію", – зазначила Світлана Крюкова та додала, що це означає, що ніхто з мерів не пропустить на ці бігборди нові обличчя.

Журналістка зазначила, що, таким чином, у кандидатів від "Слуги народу" не буде можливостей фізично розклеїти власні зображення та підвищити упізнаваність.

Новини за темою: Часто позицію влади представляли дуже дивні люди, – Крюкова про спікерів від "Слуги народу"

Світлана Крюкова додала, що, якби "Слуга народу" буда системною партією, ця політична сила ще з минулого року мала би готуватися до місцевих виборів і давно мала б визначити кандидатів, які працювали б із виборцями. Проте така робота провалена, резюмувала гостя студії.

Як повідомляли, народних депутатів від "Слуги народу" до телеефірів готує радник з антикризових комунікацій Офісу президента Михайло Подоляк.

Нагадаємо, Окружний адміністративний суд просять зобов’язати Мін’юст анулювати реєстрацію свідоцтва партії "Слуга народу". 

Loading...