На місцевих виборах акції радикалів наберуть обертів: Тетяна Плачкова назвала, кому це потрібно

Народна депутатка від "Опозиційної платформи - За життя" Тетяна Плачкова

Фото з відкритих джерел

Багато політиків будуть послуговуватися цим, каже народна депутатка

На наступних місцевих виборах дуже багато політиків будуть користуватися акціями радикалів, тож це набере обертів.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявила народна депутатка України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Тетяна Плачкова.

"Мені здається, якраз на наступних місцевих виборах дуже багато політиків будуть користуватися подібними акціями, і це якраз набере обертів. Тому що ми з вами знаємо, що радикалізм або тероризм в якомусь вигляді буває поодиноким – подібні випадки ми бачили в Києві, і організованим. На жаль, на прикладі Одеси я можу сказати, що подібні різні акції націонал-радикалів організовані, і організовані абсолютно спеціально", – сказала Тетяна Плачкова.

Новини за темою: Місцевий кримінал сьогодні легалізувався під виглядом радикальних структур, – Віктор Чорний

Народна депутатка додала, що, якщо в Одесі будуть акції радикалів, то вони будуть абсолютно політичними, адже їхні учасники "безкоштовно не працюють".

"А щодо того, що, дійсно, у нас у суспільстві, на жаль, є запит на радикалізм, напевно тому, що суспільство незадоволене тим, що відбувається в країні, і що, дійсно, напруження певне є, і є розрив суспільства. На жаль, це викликано тим, що у нас немає одного загального лідера, немає об'єднуючої однієї ідеї. Мені б хотілося, щоб ми всі разом знайшли одну об'єднуючу ідею, яка знизить градус радикалізму, в тому числі", – наголосила Тетяна Плачкова.

Як заявив депутат Європарламенту від Греції Алексіс Георгуліс, Європейський парламент повинен засудити хвилю насильства, яка прокотилася Україною через активізацію націонал-радикалів.

Раніше повідомляли, "Опозиційна платформа – За життя" вимагає забезпечити невідворотність покарання для радикалів, які нападають на людей.