На ліки та борошно: Кабмін виділить 8 млн грн на гуманітарну допомогу для Лівану

Reuters

Відповідний проект розпорядження Кабінет Міністрів України ухвалив 17 серпня на позачерговому засіданні.

Україна надасть гуманітарну допомогу Ліванській Республіці. Про це повідомляє "Урядовий портал".

Як зазначається, на виконання указу Президента України від 14 серпня 2020 року Уряд розпорядився виділити з резервного фонду Державного бюджету 8,4 млн грн Міністерству внутрішніх справ для надання гуманітарної допомоги постраждалому від вибуху населення у Бейруті.

"МВС спільно з Державною службою надзвичайних ситуацій та Національною гвардією мають забезпечити закупівлю, відправлення, доставку та передачу вантажу гуманітарної допомоги у вигляді лікарських засобів, виробів медичного призначення та борошна пшеничного", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 4 серпня у порту Бейрута, столиці Лівану, протягом 15 хвилин прогриміли два потужні вибухи. У результаті цього загинуло 220 осіб, ще 6 тисяч постраждали. Однак очікується, що кількість жертв буде зростати, адже багатьох людей вважають зниклими безвісти. 

Новини за темою: Під час вибуху в Бейруті загинув українець, – посол

За даними Вищої Ради оборони Лівану, вибух у порту Бейрута стався через 2750 тонн нітрату амонію (аміачної селітри) з судна російського бізнесмена.

Вчора, 9 серпня, в Лівані спалахнули протести через вибух у порту, унаслідок чого постраждали понад 700 осіб, а один правоохоронець загинув. Активісти вимагають відставки уряду, який вони звинувачують у недбалості.Loading...