На контрасті із Зеленським, Медведчук пропонує писати з великої літери і слово "Незалежність", і "Суверенітет", – Марунич

Дмитро Марунич Скріншот із відео

Є дві головні причини падіння рейтингів Володимира Зеленського і партії "Слуга народу" - невиконання передвиборчих обіцянок і перетворення в "лайт-варіант" режиму Петра Порошенка. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив політичний експерт Дмитро Марунич.

"По суті, Зеленський і його партія стали таким "лайт-варіантом" режиму Порошенка", - охарактеризував Марунич.

"Зверну увагу і на інші процеси. Є свіжі результати опитувань громадської думки. Ось "Соціальний моніторинг: "Опозиційна платформа", партія Медведчука, вже знаходиться на другому місці та наздоганяє партію Зеленського. Чому наздоганяє? Тому що, по суті, вона зараз намагається суспільству запропонувати багато з того, що Зеленський їм обіцяв", - пояснив експерт.

На підтвердження своєї точки зору Марунич навів перелік передвиборчих обіцянок Володимира Зеленського, які, ставши президентом, він так і не виконав.

"Обіцяв він мир на Донбасі? Де мир на Донбасі? Немає. Обіцяв він якісь посильні розумні тарифи? Тарифів немає. Обіцяв він рівність у мовному питанні? Його теж немає", - аргументував експерт.

Марунич також зазначив, що з приходом Зеленського залежність України від зовнішнього управління тільки посилилася.

"Обіцяв він якусь суб'єктність України? Замість цього ми знову бачимо, як Сорос не те, що повертається - він звідси нікуди й не йшов", - зазначив експерт.

На завершення, Марунич підкреслив, що на відміну від Зеленського, який пропонує писати слово "незалежність" з великої літери, Медведчук пропонує писати із заголовної і "незалежність", і "суверенітет".  

"Ось і все. Все дуже просто насправді. Зеленський хоче, щоб слово "Незалежність" з великої літери писали, а Медведчук пропонує, щоб і слово "Суверенітет" теж", - резюмував Марунич.

Loading...