На думку жителів Нікольського просто наплювали, – Марчевський

Артем Марчевський Фото з відкритих джерел

На думку жителів Нікольського просто наплювали. Таку думку висловив керівник молодіжного крила партії "Опозиційна платформа - За життя" Артем Марчевський у Фейсбук.

Керівник молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський жорстко відреагував на рішення першого апеляційного адміністративного суду в місті Краматорську. Там сьогодні розглядали можливість скасування рішення територіальної виборчої комісії в Микільському, яку незаконно оголосили переможцем місцевих виборів кандидата Митька.

"У Нікольському пробивається чергове дно. Сьогодні у місті Краматорську проходив суд щодо фальсифікацій на місцевих виборах у Нікольському. Свавілля, за яким спостерігали ми, за яким спостерігали жителі Нікольського, за яким спостерігала вся країна. Сьогодні жителі Нікольського приїхали в Краматорськ, до будівлі першого апеляційного адміністративного суду, але на їхню думку знову наплювали, як і на Закон. Коли куплена комісія псує бюлетені кандидата-переможця, щоб "намалювати" перемогу своєму - Це ганьба виборчої системи! Коли поліція не ловить їх на місці-це ганьба системи правоохоронної! Коли суд купується стороною відповідача - це ганьба судової системи! Ми точно не залишимо це так! Ми вже подали заяву в МВС і ДБР. На черзі-генпрокуратура і не тільки " - заявив Марчевський.