На догоду європейським фармкорпораціям Зеленський відмовляється від порятунку українців, – Кива про вакцину від COVID-19

Народний депутат Ілля Кива "Опозиційна платформа - За життя"

Парламентар наголосив, що цинізм влади досягнув апогею, коли вона почала гратися зі здоров’ям та життям громадян

На догоду окремим європейським фармакологічним корпораціям сьогодні президент України Володимир Зеленський відмовляється від порятунку українського народу, адже влада не тільки не подала заявку на отримання вакцини від коронавірусу у РФ, а й публічно відкинула можливість рятувати життя людей.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Ілля Кива.

Парламентар зазначив, що цинізм чинної української влади досягнув апогею, коли вона почала гратися зі здоров’ям та життям громадян, адже станом на сьогодні влада не тільки не подала заявку на отримання вакцини від коронавірусу у РФ, а й публічно відкинула можливість рятувати життя людей. За його словами, сьогодні президент України Володимир Зеленський, якого обрали як рятівника, як останню надію України, такими кроками фактично прирікає на недуги і смерть свій народ.

Новини за темою: Влада нехтує придбанням вакцини від COVID-19 у РФ – їй начхати на людей, – політолог

"Я вважаю, що це – не просто непрофесіоналізм, яким вони намагаються сьогодні якось виправдати свої помилки, це саботаж, це зрада. Ось це і є зрада свого народу. На догоду окремим європейським фармакологічним корпораціям сьогодні Зеленський відмовляється від порятунку українського народу", – сказав Ілля Кива та наголосив, що очільник держави перетворюється на ката власного народу.

Гість ток-шоу нагадав, що саме представники опозиції – голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук вирушив до Москви, сів за стіл перемовин і домовився про надання Україні вакцини, яка рятує життя.

Як повідомляли, голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук привітав російських вчених з успіхом у створенні першої у світі вакцини проти COVID-19 і обговорив можливість її поставки в Україну з президентом РФ Володимиром Путіним.

Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін не виключає можливості поставок російської вакцини від коронавірусу в Україну.

Додамо, в Офісі президента України Володимира Зеленського назвали три шляхи отримання вакцини від коронавірусу.