На Білоруському металургійному заводі страйк, повідомляють про затриманих

Протести в Мінську Белсат

Повідомляється про 60 затриманих

Частина працівників Білоруського металургійного заводу у Жлобині влаштувала страйк через незгоду з результатами виборів президента. Про це повідомляють TUT.by.

За інформацією працівників, десятки людей зібрались в одному з цехів. Керівництво заводу ніяк не коментує це, до підприємства приїхали автозаки та ОМОН.

Водночас, за інформацією "Єврорадіо", зупинилися два цехи заводу, є інформація про 60 затриманих. В мережі опублікували звернення нібито працівників.

Новини за темою: Прем’єр Польщі закликав до позачергового саміту ЄС через ситуацію в Білорусі

Нагадаємо, 9 серпня в Білорусі завершилися президентські вибори. За попередніми даними Центральної виборчої комісії, чинний глава Білорусі Олександр Лукашенко перемагає на президентських виборах, набравши 80,23%.

Водночас білоруси у відповідь на результати екзит-полів вийшли на мітинги в Мінську та інших містах Білорусі. До їх розгону залучили ОМОН, зокрема повідомлялося про те, що автозак силовиків в'їхав у натовп мітингувальників, а міліція стріляла гумовими кулями.

Правозахисники повідомили, що чоловік, на якого наїхала спецтехніка в Мінську, загинув. Водночас у МВС Білорусі заявили, що в ході нічних заворушень загиблих немає.

Пізніше президент Білорусі Олександр Лукашенко визнав, що в ніч після виборів співробітники правоохоронних органів застосували гумові кулі проти демонстрантів, втім, лише одного разу.

Loading...