МЗС викликало посла Сербії через "російський Крим" на ярмарку в Белграді

МЗС

З відкритих джерел

Посол Сербії визнав прикрий факт та наголосив на територіальній цілісності України

У понеділок, 24 лютого, до Міністерства закордонних справ України викликали посла Сербії в Україні Ацу Йовановича з приводу розміщення на російському стенді в рамках Міжнародного туристичного ярмарку в Белграді назви і символіки так званої "Республіки Крим". Про це повідомляє пресслужба МЗС.
 
Зокрема, МЗС висловило послу Сербії глибоку стурбованість цим вчинком країни та заявило, що подібні спроби легалізації Росією на міжнародній арені окупації АР Крим є неприпустимими. У зв’язку з цим українська сторона передала Сербії відповідну вимогу, аби такі факти не повторювалися у майбутньому.
 
Після чого посол Сербії визнав прикрий факт та наголосив, що підтримка територіальної цілісності та державного суверенітету України з боку Сербії залишається незмінною.
 
Нагадаємо, раніше Міністерство закордонних справ України заявило, що глибоко стурбоване візитом "представників окупаційної адміністрації Криму" до Белграду 4-7 грудня. Тоді для висловлення протесту до МЗС України була запрошена тимчасова повірена у справах Сербії в Україні.
Loading...