live

МЗС відреагувало на оцінку Росією президентства Зеленського

Президент України Володимир Зеленський під час пресконференції за підсумками першого року президентства, 20.05.2020 Фото: Офіс президента

У заяві МЗС Росії спостерігається мова ворожнечі та відсутній конструктив

У Міністерстві закордонних справ України прокоментували заяву Росії щодо річниці президентства Володимира Зеленського, назвавши її спробою розколоти українське суспільство та прикладом дезінформації. Про це йдеться у коментарі відомства. 

"Коментар Департаменту інформації та преси МЗС РФ щодо річниці вступу на посаду Президента України Володимира Зеленського є черговою спробою Росії втрутитися у внутрішні справи України, нав’язати спотворені інтерпретації реальності, розколоти українське суспільство і відволікти увагу від питання власної міжнародно-правової відповідальності за агресію проти України", - заявили там.

У відомстві також зазначили, що в заяві МЗС Росії спостерігається мова ворожнечі та відсутній конструктив. 

"Мова ворожнечі коментаря МЗС РФ не містить навіть натяку на конструктив і ставить під сумнів налаштованість російської сторони до дипломатичного врегулювання", – йдеться у повідомленні. 

В МЗС нагадали, що Україна намагається врегулювати конфлікт на Донбасі дипломатичним шляхом. 

"Очікуємо на зміну Росією пропагандистської риторики і перехід до конструктивної взаємодії з метою деокупації окремих районів Донецької та Луганської областей і Криму", – підсумували в МЗС.

До цього у МЗС Росії було опубліковано заяву до річниці президентства Володимира Зеленського. Росіяни звинуватили Зеленського лише у декларуванні добрих намірів. В МЗС також заявили, що русофобія в Україні отримала нове дихання. 

Новини за темою: Соцопитування КМІС: 46% українців вважають, що Зеленський справляється зі своїми обов'язками, а 45% - що не справляється

Нагадаємо, напередодні, 20 травня, виповнився рік з дня, коли Володимир Зеленський офіційно приступив до виконання обов'язків президента України. З цієї нагоди президент провів пресконференцію.

Loading...