МЗС України звернулося до правоохоронців через політичну агітацію угорських чиновників на Закарпатті

Міністерство закордонних справ

фото - з відкритих джерел

Українські дипломати реагують на такі кроки в межах своїх повноважень

Міністерство закордонних справ України заявило про неодноразове виявлення ознак політичної агітації державними службовцями Угорщини, які відвідують Закарпаття, з цього приводу відомство звернулося до правоохоронних органів для надання оцінки таких дій. Відповідний коментар опублікувала пресслужба МЗС.

"На кожен такий факт МЗС реагує в межах повноважень, дипломатичним шляхом застерігаючи угорську сторону від порушення виборчого законодавства України і спроб втручання у внутрішні справи нашої держави", - повідомляє у відомстві.

Окрім цього, у МЗС зауважили, що нехтування офіційними закликами української сторони лише доводить "наявність прихованої мети в угорської сторони, яка є неприйнятною у міждержавних відносинах".

Новини за темою: На Закарпатті затримали зловмисника, якого розшукував Інтерпол

Як зазначається, у зв'язку з цим МЗС звернулося до відповідних правоохоронних структур, дати свою оцінку діям угорських посадовців.

В зовнішньополітичному відомстві України сподіваються, що офіційні особи Угорщини як країни ЄС розуміють важливість верховенства права і більше не дозволятимуть собі діяти всупереч законам України чи будь-якої іншої суверенної держави.

Новини за темою: Україну переобрали до Ради ООН з прав людини, — МЗС

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що рани, які були завдані українсько-угорським стосункам, потрібно лікувати повільно і підходити до цього дуже обережно.Loading...