МЗС закликає світ до посилення санкцій через указ Путіна про землю в окупованому Криму

Міністерство закордонних справ

фото - з відкритих джерел

Відомство закликало міжнародну спільноту продовжувати посилювати тиск на державу-агресора

Міністерство закордонних справ засудило указ президента РФ Володимира Путіна про обмеження прав власності на землю в окупованому Криму, зокрема позбавлення українських громадян можливості володіння землею. Про це повідомляє пресслужба відомства.

"Підписання указу – це черговий незаконний крок Москви щодо привласнення об’єктів української державної і приватної власності на території незаконно окупованого Криму, грубе порушення українського законодавства та міжнародного гуманітарного права", - йдеться в повідомленні.

Дивлячись на таку поведінку Російської Федерації, МЗС закликало міжнародну спільноту продовжувати посилювати тиск на державу-агресора, у тому числі шляхом запровадження нових санкцій.

Новини за темою: Візити Путіна в Крим - ознака невпевненості, - Кулеба

Нагадаємо, посольство США в Україні висловило позицію, що указ президента РФ Володимира Путіна про обмеження прав власності на землю в окупованому Криму дає основу для підсилення міжнародних санкцій.

Додамо, що 24 березня Володимир Путін розширив перелік територій, земельні ділянки яких не можуть належати "іноземцям" та "закордонним юридичним особам". До переліку потрапила більшість районів анексованих Криму та Севастополя, а також Керч, Ялта, Євпаторія та інші прибережні міста півострова.

 

Loading...