МЗС починає новий етап взаємодії з партнерами щодо Кримської платформи

Перша заступниця голови МЗС Еміне Джапарова UATV

Нові дії будуть спрямовано на подальші кроки щодо деокупації Криму

Міністерство закордонних справ України розпочинає новий етап взаємодії з міжнародними партнерами щодо Кримської платформи. Дії буде спрямовано на подальші кроки з деокупації Криму. Про це заявила перший заступник глави МЗС Еміне Джапарова під час зустрічі з послом ЄС в Україні Матті Маасікасом, передає пресслужба МЗС.

"Фаза активної адвокації, яку вже фактично почало політичне керівництво держави, передбачає інформування наших міжнародних партнерів про деталі та субстантивну частину кампанії щодо Кримської платформи", - зазначила заступниця голови МЗС.

Вона підкреслила, що платформа сприятиме зміцненню міжнародної політики.

"Платформа сприятиме зміцненню міжнародної політики невизнання спроби РФ анексувати Кримський півострів, створить додаткові можливості для більш оперативного реагування на зростальні загрози безпеці в результаті російської мілітаризації в Чорному й Азовському морях, дозволить консолідувати політичний тиск на Кремль", - сказала Джапарова.

Новини за темою: Кримська платформа: Зеленський заявив, що Туреччина готова взяти участь

Нагадаємо, раніше перша заступник голови МЗС України Еміне Джапарова повідомила, що платформа по деокупації Криму буде вміщати заходи на різних рівнях. Україна пропонує провести платформу в День опору Криму - 26 лютого.Loading...