МЗС Німеччини: Потрібні структури, які розслідуватимуть порушення "тиші" на Донбасі

Німецький дипломат вважає необхідним зупинити двосторонні звинувачення в порушенні домовленостей

Міністр закордонних справ ФРН Гайко Маас

Міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас вважає, що необхідно створити спеціальні структури, які розглядатимуть випадки порушення "режиму тиші" на Донбасі. Про це дипломат повідомив на пресконференції у Москві.

За словами Мааса, обидві сторони постійно звинувачують іншу у відкритті вогню. "Що стосується порушень режиму припинення вогню, які ми констатуємо, ми повинні створити структури, щоб розслідувати ці порушення", – зазначив міністр німецького МЗС.

Маас заявив, що "обидві сторони завжди стверджують, що саме інша сторона порушила". На думку дипломата, згадані структури мають сприяти об'єктивному встановленню порушника Мінських домовленостей.

Крім того, очільник МЗС Німеччини підкреслив, що режим припинення вогню після безлічі дискусій – це "важливий сигнал", але після цього має бути розведення сил, розмінування територій і розв’язання гуманітарних питань.

Новини за темою: Росія не має шансів повернутися у G7, поки існує проблема Криму і Донбасу, – МЗС Німеччини

Нагадаємо, нещодавно міністр закордонних справ Гайко Маас заявив, що наразі неможливо провести демократичні вибори на території ОРДЛО. За його словами, наразі немає необхідних умов для проведення голосування.

Loading...