МЗС Грузії викликало українського посла через заяви Саакашвілі

Міхеіл Саакашвілі

Думская

У Грузії наголосили, що такі заяви шкодять відносинам між країнами

Міністерство закордонних справ Грузії викликало українського посла Ігоря Долгова через заяви голови виконавчого комітету реформ України Міхеіла Саакашвілі про нелегітимність нинішнього грузинського уряду. Про це повідомляє пресслужба МЗС Грузії. 

"На зустрічі грузинська сторона ще раз підкреслила грузино-українські стратегічні відносини та дружбу та висловила стурбованість неприйнятними заявами українського чиновника до грузинської влади", - йдеться у повідомленні.

Так, у відомстві зазначили, що такі заяви політика шкодять відносинам двох країн, а також порушують грузинське законодавство. 

У зв'язку з цим Грузія висловила сподівання, що "українська сторона правильно оцінить цей факт, і обидві країни докладуть зусиль для подальшого розвитку відносин". У свою чергу український посол пообіцяв передати позицію офіційного Тбілісі Києву.

Новини за темою: Саакашвілі видав заяву про перевагу реформ в Росії

Крім цього, міністр закордонних справ Грузії Давид Залкаліані зв'язався з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою.

"Глава МЗС України висловив стурбованість з приводу інциденту і пообіцяв прояснити ситуацію своєму колезі", - додали в пресцентрі МЗС Грузії. 

Новини за темою: Саакашвілі анонсував "революційну" реформу митниці

Нагадаємо, нещодавно Міхеіл Саакашвілі у відеозверненні назвав владу Грузії "нелегітимною", після чого у Тбілісі почали вимагати роз'яснень від Києва щодо скандальної заяви політика.Loading...