Мирний план Медведчука підтримують в Україні і за кордоном, лише не хоче підтримувати українська влада, – Загородній

Юрій Загородній "Опозиційна платформа - За життя"

70% українців виступають за те, щоб вирішити питання Донбасу мирним шляхом, наголосив парламентар

Мирний план Віктора Медведчука підтримали у Луганську, Донецьку, Москві, Берліні, Парижі, Брюсселі, Страсбурзі, його підтримує український народ – тільки не хоче підтримувати чинна українська влада.

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Юрій Загородній.

"Життя підтверджує правоту програми і політики "Опозиційної платформи – За життя", і коли "слуги народу" у меншості, то ми у більшості з українським народом, тому що український народ якраз підтримує ті позиції, які відстоює сьогодні "Опозиційна платформа – За життя". Найголовніша проблема, яка не вирішується ні президентом, ні "слугами народу", це припинення збройного конфлікту на сході України, повернення Донбасу в Україну, а України – на Донбас", – наголосив нардеп.

Юрій Загородній зауважив, що у президента та "слуг народу" немає мирного плану, а в "Опозиційної платформи – За життя" мирний план є.

"Цей мирний план презентований головою Стратегічної ради нашої політичної сили Віктором Володимировичем Медведчуком більше року назад, і з цим планом погоджуються у Донецьку, Луганську, Москві. Цей план підтриманий у Берліні, Парижі, Брюсселі, Страсбурзі. Тільки не хоче підтримувати чинна українська влада. І цей план підтримує український народ,, тому що український народ, більше 70%, виступає за те, щоб вирішити питання Донбасу мирним шляхом", – заявив парламентар.

Новини за темою: Мирний план Медведчука слід вивести на парламентський демократичний рівень, – депутат Бундестагу Шлунд

Нагадаємо, в листопаді 2019 року у Верховній Раді України створено Міжфракційне депутатське об'єднання "Міжпарламентський діалог в ім'я миру: Україна ‒ Росія ‒ Німеччина ‒ Франція", яке очолив Віктор Медведчук.

У грудні того ж року представники "Опозиційної платформи – За життя" звернулися до президента Росії Володимира Путіна з пропозицією створити міжпарламентський формат "нормандської четвірки". Президент Росії підтримав ініціативу української сторони і доручив опрацювати це питання голові Державної Думи В'ячеславу Володіну.

У січні поточного року представники "Опозиційної платформи – За життя" презентували ініціативу "Парламентського виміру "нормандської четвірки" членам Сенату Франції, депутатам Національних зборів і представникам дипломатичних та ділових кіл Франції. Пізніше подібна презентація відбулася в німецькому Бундестазі.