Милованова призначили позаштатним радником Єрмака

Міністр економіки України Тимофій Милованов YES2019/Володимир Чеппель

Перед цим Тимофій Милованов більше року очолював Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у 2019-2020 роках Тимофія Милованова призначили позаштатним радником керівника Офісу Президента України Андрія Єрмака. Про це повідомляє пресслужба ОП. 

"Сподіваюсь, що мої знання будуть корисними керівництву України", – зазначив колишній міністр економіки. 

Довідка:
Тимофій Милованов - президент Київської школи економіки, професор Піттсбурзького університету. 

Народився 1975 року. Закінчив Київський політехнічний інститут (менеджмент) у 1997 році та Києво-Могилянську академію за спеціальністю "економічна теорія" у 1999-му. 2004 року здобув науковий ступінь доктора філософії з економіки (PhD з економіки) в Університеті Вісконсин-Медісон (США). Викладав у європейських та американських вишах.

7 липня 2016 року Верховна Рада України обрала Тимофія Милованова до Ради Національного банку, з жовтня 2016-го він був заступником голови Ради.

З 29 серпня 2019 року працював міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Новини за темою: Ексміністр економіки Милованов розповів, як фінансував Майдан у 2014-му році

Нагадаємо, нещодавно колишній міністр фінансів Ігор Уманський написав документ на звільнення з посади радника голови Офісу президента України та наголосив, що причину відставки він пояснить після прийняття рішення за його заявою. 

Loading...