Михальчишин про "плівки Порошенка": Це результат внутрішньої некомпетентності та відсутності суверенного управління державою

Юрій Михальчишин. Фото: Микола Тис/ZIK

"У 2014-му році нас просто рейдернули"

Під кутом нових фактів (плівок Деркача – Ред.), усі наші поразки з 2014-го року є не випадкові і пояснюються лиховісними планами тільки ворога. Це результат внутрішньої, тотальної некомпетентності і відсутності як такого суверенного управління державою.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив колишній радник голови СБУ, історик  Юрій Михальчишин.

Коментуючи записи розмов Порошенка і Байдена, Юрій Михальчишин зазначив, що трагедія цієї ситуації полягає в тому, що у критичний для України час боротьби за українську державність на чолі України виявився не брахман і не кшатрій.  

Новини за темою: Плівки Порошенка як свідчення того, що Україна приречена перебувати під зовнішнім управлінням США

"І ми з травня 2014-го року продовжуємо зараз обертатися по спіралі велетенської катастрофи, причиною якої є ця глибока помилка. І от тому можемо просто констатувати, що, насправді, зараз, під кутом нових фактів, усі наші поразки з 2014-го року є не випадкові і пояснюються лиховісними планами тільки ворога. Це результат просто внутрішньої, тотальної некомпетентності і відсутності як такого суверенного управління державою. Тобто нас просто рейдернули навесні у 2014-му році. Це мій висновок", – сказав Юрій Михальчишин.

Нагадаємо, позафракційний нардеп Андрій Деркач опублікував кілька аудіозаписів розмов попереднього президента Петра Порошенка з віцепрезидентом США Джо Байденом і головою Держдепу Джоном Керрі.

Як ідеться в опублікованих аудіозаписах розмов Байдена і Порошенка, президент Петро Порошенко 13 травня 2016 року похвалився перед віцепрезидентом США Джо Байденом, що підняв комунальні тарифи на 100% - навіть вище, ніж вимагав МВФ.

Під час своєї пресконференції 20 травня президент України Володимир Зеленський прокоментував записи розмов Порошенка і Байдена, зазначивши, що це не останній дзвінок, який побачать українці.

 

 Loading...