Михальчишин: Поки в Україні тривала імітація реформ, зникали мільйони людей і цілі галузі

Юрій Михальчишин Фото - скріншот

"А хто може назвати хоч якусь успішну реформу в Україні за 30 років?"

Реформи в Україні починалися, рекламувалися, гучно провалювалися і пізніше замінювалися іншими, і так хвиля за хвилею, імітуючи процес реальних змін. А тим часом в країні зникали цілі галузі господарства та мільйони людей.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив резонер Юрій Михальчишин.

"Слово "реформи" – воно у лексиконі журналістів, ЗМІ із ранніх 90-х років циркулює і повторюється у різній послідовності. А хто може назвати хоч якусь успішну реформу в Україні за 30 років? Вони починалися, рекламувалися, гучно провалювалися і пізніше замінювалися іншими, хвиля за хвилею, хвиля за хвилею, імітуючи процес реальних змін, відкладаючи їх на завтра, на потім, "давайте дочекаємося підписання угоди про асоціацію з ЄС, почекаємо, поки вона дасть результати…" У нас тим часом зникали цілі галузі господарства, зникали мільйони людей. 20 тисяч докторів наук виїхали з України! У нас потенціал падав щороку, а ЗМІ мовчали, пізніше вони почали транслювати розважальний контент, різні шоу, зменшувати відсоток аналітичної продукції", – заявив Юрій Михальчишин та заявив про спільну відповідальність і ЗМІ за той стан, в якому нині перебуває країна.

Новини за темою: Уповноважений із земельних питань: Президент вважає, що найскладніші реформи слід виконати у перший рік роботи

Як повідомляли, президент України Володимир Зеленський зазначав, що Україна працює над питанням можливого запровадження подвійного громадянства, щоб, наприклад, українська діаспора в США могла вільно повертатися до України.

Нагадаємо, раніше керівник Державної міграційної служби Максим Соколюк також заявив, що в Україні готується узаконення подвійного громадянства, свого роду "програма імміграції", націлена на наповнення країни людьми.Loading...