live

"Ми заходили на високих очікуваннях": Як у "Слузі народу" пояснюють падіння рейтингів

Олександр Качура Фото - скріншот

Електорат, який "відсіявся" від "Слуги народу", перейшов у невизначеність, каже нардеп

Рейтинги "Слуги народу" знизилися, оскільки відсіялася та частина людей, яка думала, що через декілька тижнів чи через декілька місяців відбудуться радикальні трансформації.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Олександр Качура.

Парламентар прокоментував результати останніх соціологічних опитувань, які свідчать про падіння рейтингу "Слуги народу".

"З приводу нашої партії, зрозуміло, що ми заходили на високих очікуваннях. І громадяни, які голосували за партію "Слуга народу", які хотіли швидких рішень… До речі, зараз громадяни, згідно із тими ж соціологічними дослідженнями, розділилися на дві групи – ті, які хочуть швидких рішень і результатів, інші хочуть теж результатів, але вони хочуть, щоб це було поступово, щоб не було радикальних змін в країні, а щоб поступово, потихеньку досягали результату… так, от, якщо брати у цілому, дійсно, відсіялася та частина людей, яка думала, що через декілька тижнів чи через декілька місяців трансформації відбудуться – радикальні трансформації, що у нас відразу стануть хороші дороги, будуть зарплати по тисячі євро", – зазначив Олександр Качура.

Парламентар додав, що ці люди перейшли у невизначеність, а не до інших політичних сил. На його думку, цей електорат надалі шукатиме нову політичну силу, яка дасть йому надію на швидкі зміни. Наразі такої політичної сили чи лідера, каже нардеп, немає. Водночас, він не виключає, що вони вже невдовзі можуть з’явитися.

Новини за темою: Перемовини з Тігіпком: У "Слузі народу" розповіли, про яку посаду йшлося

Як повідомляли, за результатами всеукраїнського опитування громадської думки, якби парламентські вибори відбулися в найближчу неділю, найбільші шанси на потрапляння в наступний склад українського парламенту отримали б такі партії: партія чинного президента України "Слуга народу" (38,1%), "Опозиційна платформа – За життя" Юрія Бойка, Вадима Рабіновича і Віктора Медведчука (16,8%), ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко, Сергія Тарути і Валентина Наливайченка (10,8%) і "Європейська солідарність" Петра Порошенка (7,6%).

Про це йдеться в дослідженні, опублікованому міжнародним дослідницьким центром BURI-Україна (The Belgium-Ukraine Research Institute, Бельгія).

Додамо, соціологічна група "Медіа-опитування" визначила п'ятірку політиків, які викликають в українців найбільш негативну реакцію на свою діяльність.

Читайте також: "Падіння рейтингу та місцеві вибори: Що буде, якщо місцеві ради виявляться не під контролем президента?".

Loading...