"Ми - Європа епохи Середньовіччя": Зеленський прокоментував протести у Нових Санжарах

Володимир Зеленський

Фото - president.gov.ua

Президент закликав не забувати, що ми всі люди

Президент України Володимир Зеленський після протестів, які відбулися вчора, 21 лютого, у Нових Санжарах заявив, що Україна схожа на Європу епохи Середньовіччя. Про це він сказав під час виступу на нагородженні переможців конкурсу на отримання грантів Українського фонду стартапів, який транслювала пресслужба ОПУ.

Голова держави також привітав українців, які повернулися з китайського міста Ухань та побажав їм здоров'я.

"Чесно кажучи, ми постійно кажемо, що Україна - це Європа, так от... вчора в деяких епізодах здавалося, що ми - Європа епохи Середньовіччя. На жаль, давайте не забувати, що ми всі з вами люди, а не... не хочу зараз підбирати неправильне слово", - сказав Володимир Зеленський.

Нагадаємо, евакуйовані із Уханя українці перебувають на карантині у медичному центрі Національної гвардії України "Нові Санжари" у Полтавській області.

Після повідомлення про розміщення українців у Нових Санжарах почались протести місцевих жителів, їх заспокоювали правоохоронці.

За підсумками сутичок у Нових Санжарах поліція Полтавської області відкрила п'ять кримінальних проваджень.

Також повідомлялося, що поліцейські відпустили 23 з 24 затриманих під час сутичок, пов'язаних з прибуттям українців, евакуйованих з Китаю, до медичного центру.

Як виявилося пізніше, більшість із затриманих внаслідок сутичок у Нових Санжарах через приїзд евакуйованих з Китаю виявились не місцевими жителями.

Loading...